Aktualności arrow Aktualności arrow Walne zebranie 2010
Aktualności
Tu jesteśmy
Rys historyczny
Wyposażenie
Zarząd i członkowie OSP
Strażacka orkiestra
Galeria zdjęć
Sala OSP
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
Rezerwacja sali >>
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 27
Wczoraj: 19
W tym miesiącu: 409
OGÓŁEM: 71983

WALNE ZEBRANIE 2010

  
   W sobotę 16 stycznia, na zebraniu sprawozdawczym jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej podsumowała swoją działalność w ubiegłym roku. W obecności 24 członków oraz wójta gminy Dariusz Kolczyńskiego i komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie Mariusza Sztuczki sprawozdanie z działalności przedstawił prezes skrwileńskiej OSP i jednocześnie prezes ZP ZOSP Jan Pankowski.
 
   W ubiegłym roku strażacy ze Skrwilna uczestniczyli w zabezpieczaniu 52 zdarzeń wymagających ich interwencji. Po przedstawieniu sprawozdania finansowego przez skarbnika Henryka Kopackiego i sprawozdaniu komisji rewizyjnej, Zarządowi OSP w Skrwilnie udzielono absolutorim za miniony rok.  
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
18 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Efrem, Elżbieta,
Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula
Do końca roku zostało 197 dni.
Warto odwiedzić