Aktualności arrow Aktualności arrow Nietypowa akcja OSP...
Aktualności
Tu jesteśmy
Rys historyczny
Wyposażenie
Zarząd i członkowie OSP
Strażacka orkiestra
Galeria zdjęć
Sala OSP
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
Rezerwacja sali >>
Sala OSP-wolne terminy >>
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 27
Wczoraj: 37
W tym miesiącu: 803
OGÓŁEM: 58948
paź 17 2008
Nietypowa akcja OSP... Utwórz PDF Drukuj
17.10.2008.

    Nie od dziś wiadomo, że straż pożarna to nie tylko gaszenie pożarów. Bardzo często strażacy muszą sprostać dość nietypowym wyzwaniom. Do takich z pewnością zaliczyć można pomoc podczas zdejmowania krzyży z wież Kościoła Parafialnego w Skrwilnie...

  Sprzęt niezbędny do pracy na wysokościach oraz wyspecjalizowaną ekipę zapewniła Zakładowa Straż Pożarna PKN ORLEN. Nasi strażacy zabezpieczali głownie teren, ale nie o wszystkich można powiedzieć, że mieli "grunt pod stopami". Kidy tylko potrzebna była pomoc na wysokościach wśród skrwileńskich strażaków bez trudu znalazł się ochotnik... Krótko mówiąc lęk przestrzeni niewskazany...

Akcja została powtórzona kilka tygodni później podczas zakładania nowych kryży.

 

  
 

 
24 Kwietnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Aleksy,
Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis,
Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir
Do końca roku zostało 252 dni.
Warto odwiedzić
Ankieta
Jak oceniasz stronę OSP Skrwilno?