Aktualności arrow Aktualności arrow Nietypowa akcja OSP...
Aktualności
Tu jesteśmy
Rys historyczny
Wyposażenie
Zarząd i członkowie OSP
Strażacka orkiestra
Galeria zdjęć
Sala OSP
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
Rezerwacja sali >>
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 3
Wczoraj: 32
W tym miesiącu: 616
OGÓŁEM: 80203
paź 17 2008
Nietypowa akcja OSP... Utwórz PDF Drukuj
17.10.2008.

    Nie od dziś wiadomo, że straż pożarna to nie tylko gaszenie pożarów. Bardzo często strażacy muszą sprostać dość nietypowym wyzwaniom. Do takich z pewnością zaliczyć można pomoc podczas zdejmowania krzyży z wież Kościoła Parafialnego w Skrwilnie...

  Sprzęt niezbędny do pracy na wysokościach oraz wyspecjalizowaną ekipę zapewniła Zakładowa Straż Pożarna PKN ORLEN. Nasi strażacy zabezpieczali głownie teren, ale nie o wszystkich można powiedzieć, że mieli "grunt pod stopami". Kidy tylko potrzebna była pomoc na wysokościach wśród skrwileńskich strażaków bez trudu znalazł się ochotnik... Krótko mówiąc lęk przestrzeni niewskazany...

Akcja została powtórzona kilka tygodni później podczas zakładania nowych kryży.

 

  
 

 
« poprzedni artykuł
21 Lutego 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 314 dni.
Warto odwiedzić