Aktualności arrow Aktualności arrow SPOTKANIE KRONIKARZY OSP
Aktualności
Tu jesteśmy
Rys historyczny
Wyposażenie
Zarząd i członkowie OSP
Strażacka orkiestra
Galeria zdjęć
Sala OSP
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
Rezerwacja sali >>
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 3
Wczoraj: 32
W tym miesiącu: 616
OGÓŁEM: 80203
kwi 27 2013
SPOTKANIE KRONIKARZY OSP Utwórz PDF Drukuj
27.04.2013.
 W sali edukacyjno-historycznej Nadleśnictwa Skrwilno 27 kwietnia spotkali się kronikarze jednostek OSP z terenu województwa.

 Zorganizował je Klub Kronikarzy przy Zarządzie Wojewódzkim OSP w Toruniu wspólnie z Zarządem Powiatowym OSP w Rypinie, skrwileńską OSP i Nadleśnictwem Skrwilno, którego zespół sygnalistów myśliwskich witał gości specjalnym hejnałem.
 

 Przybyło prawie 70 kronikarzy i przedstawicieli jednostek strażackich. m.in. z Brodnicy, Grudziądza. Bydgoszczy, Inowrocławia, Lipna, Wąbrzeźna, Golubia-Dobrzynia, Ślesina. Torunia i powiatu rypińskiego. Wśród gości, których witał prezes ZP OSP i jednocześnie prezes OSP w Skrwilnie Jan Pankowski, byli także: poseł na Sejm - Zbigniew Sosnowski, Ludwik Kotoński z komisji kultury Zarządu Głównego OSP, sekretarz ZW OSP w Toruniu - Leszek Szmyt, komendant PSP w Rypinie - Mariusz Sztuczka, Nadleśniczy Nadleśnictwa Skrwilno - Jacek Soborski i Wójt Gminy Skrwilno - Dariusz Kolczyński. Spotkanie prowadził Prezes Wojewódzkiego Klubu Kronikarzy - Stanisław Kwaśnik.

Tekst: BB 

Zapraszamy do galerii zdjęć -> 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
21 Lutego 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 314 dni.
Warto odwiedzić