Aktualności
Aktualności
Tu jesteśmy
Rys historyczny
Wyposażenie
Zarząd i członkowie OSP
Strażacka orkiestra
Galeria zdjęć
Sala OSP
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
  • Chcesz zarezerwować salę OSP? Wejdź...
Rezerwacja sali >>
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 19
Wczoraj: 31
W tym miesiącu: 612
OGÓŁEM: 67720
Aktualności
maj 09 2010
Strażacy w Skrwilnie poświęcili nowy sztandar Utwórz PDF Drukuj
09.05.2010.

Czytaj całość...    W dniu 9 maja, podczas mszy Św., w kościele parafialnym, proboszcz ks. kan. Władysław Jagiełło poświęcił czwarty sztandar skrwileńskiej jednostki OSP. Do kościoła i na uroczystość przed remizą przybyło wielu gości. Wśród nich m.in.: podsekretarz stanu w MSWiA Zbigniew Sosnowski, prezes ZW OSP w Toruniu Zdzisław Dąbrowski, komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej Tomasz Leszczyński, z-ca komendanta powiatowego Krzysztof Kaźmierkiewicz, starosta powiatu Marek Tyburski, radny Sejmiku Wojewódzkiego Paweł Zgórzyński. Były delegacje i poczty sztandarowe jednostek OSP z Rypina, Kowalk, Stepowa, Sadłowa, Szczutowa oraz z terenu gminy Skrwilno z Okalewa, Przywitowa, Kotów, Skudzaw, Urszulewa, Czarni Małej oraz ZHP i Nadleśnictwa.

Czytaj całość...
 
kwi 26 2010
VI Ogólnopolska Pielgrzymka Strażaków na Jasną Górę Utwórz PDF Drukuj
26.04.2010.

Czytaj całość...  Stało się już piękną tradycją, że co 5 lat organizowana jest Ogólnopolska Pielgrzymka Strażaków na Jasną Górę. Od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, wychodząc naprzeciw licznym inicjatywom Ochotniczych i Zawodowych Straży Pożarnych oraz ich Duszpasterzy, organizowana jest Pielgrzymka środowisk pożarniczych do Sanktuarium Jasnogórskiego.  ...

 

Czytaj całość...
 
sty 28 2010
Walne zebranie 2010 Utwórz PDF Drukuj
28.01.2010.

WALNE ZEBRANIE 2010

 
   W sobotę 16 stycznia, na zebraniu sprawozdawczym jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej podsumowała swoją działalność w ubiegłym roku. W obecności 24 członków oraz wójta gminy Dariusz Kolczyńskiego i komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie Mariusza Sztuczki sprawozdanie z działalności przedstawił prezes skrwileńskiej OSP i jednocześnie prezes ZP ZOSP Jan Pankowski.
 
     W ubiegłym roku strażacy ze Skrwilna uczestniczyli w zabezpieczaniu 52 zdarzeń wymagających ich interwencji. Po przedstawieniu sprawozdania finansowego przez skarbnika Henryka Kopackiego i sprawozdaniu komisji rewizyjnej, Zarządowi OSP w Skrwilnie udzielono absolutorium za miniony rok.   
 

 

Czytaj całość...
 
lis 25 2009
I Ogólnopolski Przegląd Orkiestr Dętych Utwórz PDF Drukuj
25.11.2009.

Czytaj całość...   14 listopada br. w Wąbrzeskim Domu Kultury odbył się I Ogólnopolski Przegląd Orkiestr Dętych.
 Impreza pod honorowym patronatem Burmistrza Wąbrzeźna miała na celu prezentację dorobku artystycznego orkiestr dętych, podnoszenie poziomu amatorskich orkiestr dętych, podnoszenie kultury muzycznej dzieci i młodzieży, a także integrację środowiska młodych muzyków... 

 

 

 

Czytaj całość...
 
paź 15 2009
Pomoc medyczna dotarła "z powietrza" Utwórz PDF Drukuj
15.10.2009.

Czytaj całość...    W dniu 15.10.2009 r. nasza jednostka po raz pierwszy brała udział w zabezpieczeniu lądowania i startu śmigłowca Mi-2 transportującego chorego do szpitala w Warszawie. Cała akcja miała miejsce na boisku przy Zespole Szkół w Skrwilnie.

 

 

Czytaj całość...
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 29
20 Stycznia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dobiegniew, Fabian,
Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.
Warto odwiedzić
Ankieta
Jak oceniasz stronę OSP Skrwilno?